Organizátoři

Lucka Kolářová

Studentka bioinformatiky na Přífuku. K jejím dalším zálibám patří hlavně hra na klarinet a saxofon, jízda na kole a vaření. Organizuje od léta 2014.

Jan „Goci” Gocník

Matfyzák, programátor, Přerovák, hrdý dárce krve. Kromě datlení se rád věnuje dobré muzice a zpěvu, poznávání nových lidí a filozofování o životě. Organizuje od zimy 2017.

Jířa Duspivová

Studentka učitelství matematiky a deskriptívy na MFF UK. Miluje aktivní život a sport všeho druhu. Ve volné chvíli si jde ráda zatancovat nebo vyrazí s krosnou do hor. Organizuje od léta 2017.

Honzík Erhart

Student logiky na FF UK s láskou k hudbě a kladným vztahem ke sportu a pohybu v přírodě. Organizuje od léta 2016.


Jirka Setnička

Matfyzák, informatik. Řídí se heslem „vždy připraven” - brašnu s nářadím má vždy při sobě. Nejčastějším objektem jeho kutilství je jeho auto. Rád však chodí také na dlouhé túry po vlastních dlouhých nohách. Organizuje od léta 2013.

Tonda Teichmann

Matfyzák, který se raději než informatice věnuje vaření, divadlu, psychologii a němčině. Jeho vášní je organizování všeho, co se dá organizovat. ŠMF organizuje od léta 2014.

Petr Vincena

Matfyzák, hrdý absolvent přerovského gymnázia, pianista. Nadšený matematik, který neváží na kila, ale na láhve od kofoly, s potřebou stát v první linii, obzvláště u stolu. ŠMF organizuje od léta 2015.

Vít Boček

Student učitelství fyziky a matematiky na MFF UK. Rád provádí a předvádí fyzikální experimenty, zejména z elektřiny. Chodí dlouhé túry a miluje brambory na jakýkoliv způsob. Organizuje od léta 2017.


Terezka Fürstová

Studentka učitelství matematiky a fyziky na MFF UK. Ráda sportuje a miluje tanec. Mezi její další záliby patří čtení a pečení. Organizuje od léta 2018.

Fanda Zajíc

Fyzik, matfyzák, nadšený organizátor korespondenčních seminářů. Často někam cestuje, nejraději stopem. Cvičí akrojógu a létá s modely letadel. Organizuje od léta 2018.

Externí spolupracovníci

Linda Langerová

Kuchařka a grafička

Eva Matoušková

Fotografka

Barča Šmídová

Kuchařka

Lenka Vincenová

KuchařkaZa historii ŠMF se na jejím organizování podílelo mnoho organizátorů. Jsou zvěčněni na stránce bývalých organizátorů.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?