Zimní ŠMF 2023

ZŠMF je v podstatě týdenní soustředění, v jehož průběhu budeš mít možnost objevit mnoho zajímavého z matematiky, fyziky či informatiky a zažiješ spoustu překvapení, výlety malebnou krajinou, setkání s novými přáteli, týmovou spolupráci, ale také uvolnění a odpočinek.

Akci pořádáme my, studenti MFF, pod patronací Oddělení propagace a mediální komunikace MFF UK. Určena je pro všechny středoškoláky od 15 let.


Náplň ZŠMF

Část programu ZŠMF tvoří přednášky na odborná témata z matematiky, fyziky a informatiky. Témata přednášek vybíráme co nejzajímavější (Chřipkový model, 1+1 = ?, Najdete na stromech kružnice?, Pohyby nebeských těles, Zvolte si operátor, Jak hacknout všechny herní konzole v historii, Letání s dronem, Evoluční strategie, Teorie času a gravitace…). Co se bude přednášet, můžeš ovlivnit tím, že nám do přihlášky napíšeš, která témata zajímají právě tebe. Přednášek se koná vždy několik najednou, některé jsou pro úplné začátečníky, některé pro zkušenější.

ZŠMF navíc není pouze o exaktních vědách. Je to výzva plná aktivit, her, diskuzí, tvoření, běhání, odpočinku, soupeření, zpívání a přemýšlení. V jejím průběhu poznáš mnoho nových kamarádů. Společně prožijeme dobrodružství, která se budou odehrávat v pohybu i v klidu a které procvičí tvé tělo i tvou mysl. Připravili jsme totiž bohatý zážitkový program plný aktivit, při kterých zapojíš zručnost, fyzičku, týmového ducha, strategii, kreativitu i logiku.


Co za to?

Cena, v níž je zahrnuto ubytování, stravování a veškerý program, byla stanovena na 3 700,- Kč. Doprava na místo konání a pojištění nejsou zahrnuty v ceně. Některé školy na naši akci svým žákům přispívají - ověř si to u svého učitele matematiky nebo fyziky. Pochopitelně dodáváme oficiální potvrzení o zaplacení (na požádání).

Podrobnější informace posíláme přihlášeným účastníkům emailem. Máš-li již nyní nějaké otázky, napiš nám.

Sponzor

Akce darem podpořila (a tím pomohla snížit účastnické příspěvky) společnost LPP s.r.o – Letecké přístroje Praha, děkujeme.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?