Neoficiální srazy ŠMF

Mimo oficiálních ŠMF existují i srazy bývalých účastníků. Tyto srazy jsou neoficiální, neboť je žádným způsobem nepořádá MFF UK. Hlavní neoficiální srazy, které se pořádají každý rok, jsou Jarní ŠMF a Podzimní ŠMF. Organizování těchto srazů se ujímají většinou účastníci posledních oficiálních akcí, organizátoři oficiálních tam naopak jezdí jako účastníci.

Jsme však rádi, když kdokoliv přijde s vlastní iniciativou a uspořádá další setkání ŠMFáků v podobném duchu.

Jarní ŠMF a Podzimní ŠMF

Jarní ŠMF se většinou koná přes Velikonoce a Podzimní ŠMF se většinou koná o podzimních prázdninách. Těmto akcím rádi pomůžeme například s nalezením objektu, zapůjčením materiálu, lékárničky či zdravotníka a jejich dopravou na místo a se sdílením zkušeností s organizováním.

Chceš-li Jarní či Podzimní organizovat a nemáš kontakt na aktuální orgtým, napiš nám a spojíme Tě.

Historické stránky akcí

Další ŠMF srazy

Pokud chceš zorganizovat jiný ŠMF sraz, prosíme Tě, aby Tvoje akce splňovala následující body:

 1. Ozvi se nám.
  • Chceme o akci vědět předem, abychom mohli akce vzájemně koordinovat.
 2. Akce je nealkoholická a nekuřácká.
  • Pokud by někdo měl nutkavou potřebu pít nebo kouřit, musí tak učinit v soukromí - člověk který nekouří ani nepije by neměl poznat, že to někdo jiný dělá.
 3. Na akci je přátelské prostředí.
  • Přátelská neformální atmosféra, vzájemná tolerance a respekt ke všem ostatním zúčastněným, ať už jsou čímkoliv odlišní, by měly být samozřejmostí.
 4. Akce nekoliduje s jinou ŠMF akcí.
  • Chceme aby každý mohl přijet na všechny ŠMF akce.
 5. Program je dobrovolný.
  • Je v pohodě zkusit někoho přesvědčit, ať jde na program, ale ne ho k tomu nutit za každou cenu. Někdo si chce zahrát hry, někdo se jede kamarádit a někdo si chce odpočinout.

Pokud chceš organizovat nějakou akci, která nesplňuje všechny tyto body, směle do toho, jen prosím zvol jiný název než ŠMF.

Další akce, kam rádi jezdí ŠMFáci

Tyto akce vznikly původně jako srazy ŠMFáků a nyní již žijí vlastním životem:

Další akce najdeš na stránce Kam dál.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?