Přihláška

Letní ŠMF se bude konat poblíž Vítkova u Olomouce od soboty 2. do neděle 17. července.

Cena za celý pobyt byla stanovena na 4300,-Kč. Více detailů se můžeš dozvědět na stránce s detaily akce.

Osobní informace

Jak chceš, abychom Ti říkali?

Kontakt

Nějaký, který pravidelně čteš

Organizační informace

O které obory se nejvíce zajímáš?

Legendové otázky

Oceán, nekonečný oceán. Ostrůvky korálů, tajuplné temné hlubiny i prosluněné mělčiny u palmových ostrůvků se sněhobílými plážemi. Sem tam vykukující rybí očka, příliv a odliv, letní pohodička. Jen v hloubce jako by Tě občas něco pozorovalo…


Odpovědi na následující otázky nemusíš vymyslet teď, klidně odešli přihlášku i bez nich, pokud Tě teď nic nenapadá. Budeš je moci (přes odkaz z potvrzovacího emailu) dodatečně editovat až do uzávěrky přihlášek.

prosíme krátce
max 3 věty
2-3 odstavce bohatě stačí

Závěrem


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?