Přihláška

Letní ŠMF se bude konat od soboty 29. června do neděle 14. července 2024.

Cena za celý pobyt byla stanovena na 5 000,- Kč. Pokud by cena byla jedinou překážkou v účasti, můžeme ji v individuálních případech po domluvě snížit. Více detailů se můžeš dozvědět na stránce s detaily akce.

Přihlašování otevřeno do neděle 2. června 2024

Osobní informace

Jak chceš, abychom Ti říkali?

Kontakt

Nějaký, který pravidelně čteš

Organizační informace

O které obory se nejvíce zajímáš?

Legendové otázky

Odpovědi na následující otázky nemusíš vymyslet teď, klidně odešli přihlášku i bez nich, pokud Tě teď nic nenapadá. Budeš je moci (přes odkaz z potvrzovacího emailu) dodatečně editovat až do uzávěrky přihlášek.

krátce popiš, o čem by byla (stačí jeden odstavec)
klidně trochu delší, ale zase ne více, než několik odstavců

Závěrem


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?