Kam dál?

Pokud tě zaujalo to, co jsi prožil na našich akcích a mrzí tě, že na ZŠMF a LŠMF již podruhé jet nemůžeš, zkus nějaký odborný seminář či zážitkový tábor. Možná se na některých z nich potkáme!

Odborné semináře

Korespondenční semináře matfyzu pořádají mnoho odborných soustředění. I na nich poznáš zajímavé lidi s podobnými zájmy, jako máš ty. Navíc na jejich soustředění můžeš jezdit opakovaně – účast si však musíš zasloužit. Podívej se na jednotlivé semináře a na to, jak se zapojit:

Pro tvé sourozence či kamarády na základní škole či nižším stupni gymnázia:

Zážitkové tábory

Organizací, které pořádají podobně intenzivní akce, jako je ŠMF, je několik a mají zásadní výhodu: můžeš se jejich akcí účastnit kolikrát chceš i daleko po studiích.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?