Podpoř nás

Vyvěs či sdílej leták

Sdílej náš leták na Facebooku nebo Instagramu nebo jakkoliv jinak.
Máš po ruce nástěnku? Vyvěs leták na ni! Napiš nám, a my Ti barevný vytištěný leták (nebo několik) pošleme. Nebo si ho stáhni a vytiskni.


Leták jako obrázek v JPG

Leták v PDF k tisku na A4

Pozvi známé

Když pozveš své známé na ŠMF, budeme moc rádi. Nejlépe jim pověz, co všechno jsi s námi zažil(a) a jaké to bylo*. Rádi se odvděčíme: Každého nového účastníka, který se přihlásí díky Tobě (uvede Tě v přihlášce) a na ŠMFko doopravdy přijede, Ti započítáme. Po akci Tě odměníme podle následující tabulky.

Nových účastníků Dárek
1 placka ŠMF
3 placka + šátek ŠMF
5 placka + šátek ŠMF + čestné uznání
10 placka + šátek + tričko ŠMF + čestné uznání + poděkování na webu
15 placka + šátek + tričko + polštářek ŠMF + čestné uznání + poděkování na webu

Oživ Facebook

Náš Facebook máš: facebook.com/SMFko. Sdílej a lajkuj naše novinky. A úplně nejraději budeme, když napíšeš vlastní status o ŠMFku* a dáš o něm vědět celému virtuálnímu světu.

Můžeš taky sdílet náš leták nebo fotky z galerie.

*) Jen mysli na to, abys předem nevyzradil některá překvapení – byla by to jistě škoda. Pokud si už náhodou nepamatuješ, o co jde, napiš nám, my Ti je připomeneme.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?