Organizátoři

Lucka Kolářová

Studentka bioinformatiky na Přífuku. K jejím dalším zálibám patří hlavně hra na klarinet a saxofon, jízda na kole a vaření. Organizuje od léta 2014.

Terezka Fürstová

Studentka učitelství matematiky a fyziky na MFF UK. Ráda sportuje a miluje tanec. Mezi její další záliby patří čtení a pečení. Organizuje od léta 2018.

Jirka Setnička

Matfyzák, informatik. Řídí se heslem „vždy připraven”, brašnu nářadí má vždy při sobě a užitečné gadgety tahá z batohu. Rád se vrtá v počítačových sítích a programuje servery, ale také občas vyrazí na dlouhé túry po vlastních dlouhých nohách. Organizuje od léta 2013.

Verča Roubínová

Zatím stále nadšená absolventka matematiky na MFF UK. Už od malička zbožňuje hudbu všeho druhu, zpěv i tanec. Ve volném čase ráda jezdí na kole a vaří. Organizuje od léta 2019.


Petr Vincena

Matfyzák, hrdý absolvent přerovského gymnázia, pianista. Nadšený matematik, který neváží na kila, ale na láhve od kofoly, s potřebou stát v první linii, obzvláště u stolu. ŠMF organizuje od léta 2015.

David Roubín

Informatik, matfyzák, programátor. Z informatiky má rád co nejpraktičtější věci jako Arduino nebo 3D tisk. Mimo informatiku ho baví cokoliv co létá (čím rychleji tím líp), kolo nebo discgolf/frisbee. Organizuje od léta 2019.

Kačka Vokálová

Matfyzačka tělem i duší a teoretická informatička, kterou zajímá lineární programování a optimalizace. Ráda hraje na klavír, běhá (především v lese a orienťák) a taky šermuje dlouhým mečem. Organizuje od léta 2021.


Jana Harabišová

Na MFF UK studuje fyziku. Mimo školu se věnuje stepu a contemporary, hraje na příčnou flétnu a když zbyde čas, tak si ráda něco ušije. Organizuje od léta 2021.

Áďa Kája Žáčková

Matfyzačka, nadšená matematička, věčná tanečnice. Ve volném čase ráda čte, zpívá a poslouchá hudbu všeho druhu. Libuje si ve hře na hudební nástroje (housle, saxofon). Ráda zkouší nové věci a poznává nové tváře. Organizuje od léta 2021.

Ondra Řehák

Renegát našeho týmu, který se chystá na jaderku. Má rád hudbu, a to jak poslech, tak její reprodukci hrou na klavír nebo zpěvem ve sboru. Kromě hudby má taky rád všechno vojenské, zejména pokud to vrhá věci s potenciálem se rapidně exotermicky přeměňovat. Organizuje od léta 2023.


Alex Falvey

Nadšená studentka matematického modelování na matfyzu, má ráda dlouhé túry nejlépe po vysokých horách, které chce objevovat po celém světě. Někdy taky ráda vykope pořádně hlubokou díru nebo něco vyrobí. Organizuje od léta 2023.

Vojta Štěpán

Student, který spokojeně kotví ve vodách informatické sekce MFF UK. Volný čas si rád ukrátí hrou na saxofon, nebo se nechá pohltit při čtení knížky. Někdy si také přivstane a jde si ven vychutnat klid brzkého rána. Organizuje od zimy 2024.

Klárka Grinerová

Matfyzačka, teoretická informatička, která si víc rozumí s matikou než s počítači. Ráda hraje frisbee a leze po skalách nebo boulderech. Když zbyde čas, ráda výtvarničí nebo experimentuje v kuchyni. Organizuje od léta 2024.

Externí spolupracovníci

Evča Matoušková

FotografkaZa historii ŠMF se na jejím organizování podílelo mnoho organizátorů. Jsou zvěčněni na stránce bývalých organizátorů.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?