Kontakt

Navštívil jsi tuto stránku, protože se na něco chceš zeptat, něco nám vyčíst, pochválit, či jenom napsat spřízněným duším? Můžeš nám napsat třeba email:

Můžeš nás také najít na Facebooku nebo nám poslat dopis na adresu:

Škola Matematiky a Fyziky
OPMK MFF UK
Ke Karlovu 2027/3
121 16  Praha 2

ŠMF funguje pod patronací Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, spadáme pod Oddělením propagace a mediální komunikace.

Dále nás podporují Ladislav „Krakonoš” Láska a Marek „Maara” Basovník. Děkujeme.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?