Souhlas se zpracováním osobních údajů

ŠMF oficiálně spadá pod Oddělení pro propagaci a mediální komunikaci (dále OPMK) Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy a společně s OPMK provozujeme některé sdílené databáze, které nám umožňují fungování tábora a pomáhají v lepší spolupráci mezi propagačními akcemi Matfyzu. Pro nakládání s tvými daty ale potřebujeme souhlas se zpracováním osobních údajů.

Slibujeme ti, že tvá osobní data nezneužijeme k ničemu, co by nesouviselo se ŠMF nebo s dalšími aktivitami Matfyzu, a nikdy je nepředáme někomu cizímu. Údaje používáme především k zajištění chodu tábora, výjimečně i k zasílání novinek týkajících se ŠMF nebo Matfyzu.

Veřejně vystavujeme pouze fotografie z tábora, ale neuvádíme u nich žádná jména. Pokud z nějakého důvodu nebudeš chtít, abychom fotografie, na kterých jsi, umisťovali na web, napiš nám to do přihlášky a my to zařídíme.

Právní formulace souhlasu se zpracováním osobních údajů

V souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů souhlasím odesláním registračního formuláře, ke kterému je připojen tento souhlas, se shromažďováním, uchováváním a zpracováním svých osobních dat uvedených v tomto formuláři táborem Škola Matematiky a Fyziky Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy (dále jen ŠMF a MFF UK).

Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři a to po dobu deseti let od jeho udělení a dále souhlasím s uchováváním potřebných dat pro archivní účely i po této lhůtě (vystavené výsledkové listiny aj.). Zároveň jsem si vědom(a) svých práv podle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl(a) seznámen(a), všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Zpracování osobních údajů je za účelem evidence účastníků ŠMF a údaje jsou používány k zajištění fungování tábora a k propagačním účelům ŠMF a MFF UK. Osobní údaje nebudou předány třetí osobě a souhlas se zpracováním může být kdykoliv stažen, stejně tak může být požadováno vymazání i z archivních údajů ŠMF, pokud to bude technicky možné.

Dále v souladu s § 84 zákonu č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku výslovně souhlasím, aby byly moje fotografie, pořízené během mé účasti na táboře ŠMF, použity k propagačním účelům ŠMF a MFF a umístěny na webových stránkách smf.mff.cuni.cz a matfyz.cz.


 

Minihra Máš rád čísla? Pracuješ rád hlavou? Nevadí ti špína? Usneš kdekoliv? Máš silný a nezdolný charakter? Nebojíš se trochu si zasportovat? Máš neomylnou mušku? Je tvůj taneční styl ladný a elegantní? Jsi rád středem pozornosti? Věříš na lásku na první pohled? Cestuješ rád nalehko? Víš, že alkohol za volant nepatří? Nudíš se občas při čekání na autobus? Máš rád pestrý a bohatý jídelníček? Nebo jsi spíše vegetarián? Připadáš si na vrcholu evolučního řetězce? Víš že jsou věci, o kterých se nežertuje? Čeho se v životě nejvíc bojíš? Dokážeš v sobě vzbudit zápal pro věc? Věříš v křemíkové nebe? Orientuješ se na síti? Jsi fanouškem Applu? A co na to Charlie a jeho andílci? Sympatizuješ s ochránci zvířat? Upíři nebo zombíci? Nebo nějaká jiná strašidla?